0

Kariera

Kariera

Lider na rynku, wyspecjalizowana ogólnopolska sieć sprzedaży produktów finansowych. W związku z wdrożeniem nowego projektu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń majątkowych

Miejsce pracy:

Wrocław, Opole, Bydgoszcz, Warszawa, Kraków,

Poszukujemy osób:

  • z doświadczeniem w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • z umiejętnością nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • komunikatywnych z pozytywnym nastawieniem,
  • zaangażowanych, skrupulatnych, samodzielnych,
  • znających rynek ubezpieczeń majątkowych.

Jeżeli więc:

  • posiadasz powyższe cechy,
  • masz ambicję osiągać ponadprzeciętne dochody i mieć satysfakcję z tego co robisz,
  • wyślij swoją aplikację (list motywacyjny, życiorys ze zdjęciem).

Głównie zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku to:

  • obsługa klientów i sprzedaż polis w oddziale,
  • pozyskiwanie klientów na rynku lokalnym, budowanie własnej bazy klientów,
  • realizacja zapytań związanych z ubezpieczeniami,
  • ewidencja i rozliczanie produkcji,
  • obsługa aplikacji wspierającej sprzedaż – CRM.

W zamian otrzymasz:

  • wynagrodzenie bazowe na podstawie umowy o pracę,
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny (realne wynagrodzenie po okresie wdrożenia wynosi 3 000 zł – 7 000 zł netto),
  • telefon komórkowy,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowego projektu od podstaw,
  • pracę w stabilnej działającej od 14 lat i dynamicznie rozwijającej się firmie,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Aplikuj do jednego z naszych biur. Wyślij aplikację:

Opole

Wrocław

Kraków

Bydgoszcz

Warszawa

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące oferty.

  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Generali Agro